wiekszy naglowek

 

Nieprawda, że…

 

OAZA JEST TYLKO DLA DZIEWCZYN. W naszej Wspólnocie jest wielu chłopców, zarówno w grupach młodszych jak i starszych. W Oazie Diecezji Rzeszowskiej także ich nie brakuje. Można to zauważyć choćby na rekolekcjach wakacyjnych RŚŻ.
Nieważne czy jesteś chłopakiem czy dziewczyną, możesz być pewny, że w Oazie znajdziesz swoje miejsce.

 

OAZOWICZE SĄ NUDNI. Wbrew pozorom nasze życie nie składa się tylko i wyłącznie z Kościoła. Jesteśmy normalnymi, młodymi ludźmi, którzy mają w życiu prawdziwe wartości. Nie wierzysz? Przyjdź i zobacz 

 

OAZA JEST TYLKO DLA POUKŁADANYCH. Każdy z nas jest inny. Dajemy szansę tym bardziej i tym mniej przebojowym. Nieważne jaki jesteś, Oaza pomoże Ci w kształtowaniu siebie nie tylko w sferze duchowej.

 

OAZA JEST TYLKO DLA MOCNO WIERZĄCYCH. Uwierz, że już nie jeden przed Tobą  dopiero w Oazie odnalazł Boga. Może nie wiesz gdzie Go szukać, może nie potrafisz, ale to nic nie szkodzi. To bardzo dobry powód by do nas dołączyć. Może odnajdziesz Boga na wspólnym spotkaniu, czy wreszcie dostrzeżesz Ofiarę Jezusa na Mszy Świętej. A to wszystko  dlatego, że BÓG CIĘ KOCHA.
A gdy już Boga odnajdziesz, zobaczysz jak wielką radością jest zyskanie Takiego Przyjaciela.

Dalej nie wierzysz?
Przyjdź i przekonaj się sam 

Cytat na teraz

"Będziesz miłował Pana, Boga swego, całym swoim sercem, całą swoją duszą, całą swoją mocą i całym swoim umysłem; a bliźniego swego jak siebie samego."
Łk 10, 25-27

Losowe zdjęcia

foto_08.jpg